Mesaj gönder
Ana sayfa

Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd şirket Profili 0

Seelong Akıllı Teknoloji (Luoyang) CO., LTD.10 milyon kayıtlı sermayeye (yaklaşık 1.45 milyon dolar) sahiptir ve antik başkent Luoyang'da-güzel Şakayık Şehri'nde bulunmaktadır.Seelong, havacılık, otomotiv, yeni enerji ve diğer alanlar için güç sistemi test ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Seelong, müşterilerimize özelleştirilmiş tek elden test ekipmanı çözümleri sağlamaya kendini adamıştır.

 

Başlıca ürünlerimiz güç dinamometreleri, ölçüm ve kontrol sistemleri, DC güç kaynakları ve koşullu garanti sistemidir.

Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Seelong kendini yenilik ve teknoloji geliştirmeye adamıştır.Aynı zamanda şirket, Tsinghua Üniversitesi, Shandong Üniversitesi ve diğer birçok Çin bilim kurumu ile uzun vadeli işbirliği kurmuştur.Yirmiden fazla buluş patenti ve on iki yazılım telif hakkı aldık ve dünya çapında 100'den fazla kullanıcıya profesyonel ekipman ve hizmetler sağlıyoruz ve uygun maliyetli ürünlerimiz ve kaliteli hizmetlerimiz yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin güvenini kazandı ve biz uzun vadeli kazan-kazan stratejik ortaklıklar kurmuştur.

 

Şirket her zaman "misyon olarak bilimsel ve teknolojik yenilik, amaç olarak kaliteli hizmet" iş felsefesine bağlı kalmıştır.Seelong, müşterilere yüksek zeka, yüksek hassasiyet, yüksek hız, yüksek güvenilirlik ve yüksek katma değerli ürün ve hizmetler sağlayacaktır.

Seelong Akıllı Teknoloji (Luoyang) Co., Ltd'nin tüm personeli, yerli ve yabancı müşterilere samimi işbirliğini, gelecekle el ele, ortak gelişmeyi sıcak bir şekilde karşılar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ekim 2013'ün başlarında, ilk güç aktarım sistemimiz olan CR1000 başarılı bir şekilde geliştirildi ve piyasaya sürüldü, bu alanda çok popülerdi.Aynı yılın Aralık ayında, bir Çin-Güney Kore ortak girişimi olan Yunhui Bluestar Technology Co. LTD'de ilk 3 set benzinli motor test yatağı başarıyla uygulandı.

Şubat 2014'te şirket, dünyanın en gelişmiş "elektrik geri besleme teknolojisi" ni benimseyen "AC Güç Dinamometre Sistemi" nin araştırma ve geliştirmesine başladı.Ocak 2015'te, AC güç dinamometresine dayalı TCM1000 serisi motor test yatağı sistemi sistem tamamlandı ve sonuçlandırıldı.

Mart 2015'te, TCM1000'e dayanan ilk yeni enerji motoru test sistemi Shandong Taiqi Group'a başarıyla teslim edildi.

Temmuz 2015'te Şanghay Denizcilik Üniversitesi'ne başarıyla uygulanan TCE1000 motorunun motor performans test sistemini başarıyla geliştiren firma, sonuçlandırılarak pazara sunmuştur.

Ekim 2015'te şirket, JiangXi Hanteng New Energy Automobile Co., LTD'ye başarıyla uygulanan TCH1000 serisi hibrit performans test yatağı sistemini başarıyla geliştirdi.

Kasım 2015'te firmamız tarafından geliştirilen Yeni Enerji Araç Dinamiği Simülasyon Sistemi ve Yol Simülasyon Sistemi ve Tsinghua Üniversitesi Otomotiv Bölümü Yeni Enerji Araştırma Grubu resmi olarak lanse edildi.

2015 Aralık ayında şirketimizin Tsinghua üniversitesi ile geliştirdiği ulusal anahtar laboratuvar olan Dağıtılmış Sürücü Test Sistemi kontrol edilerek uzmanlar tarafından kabul edilmiş, başarılı işbirliği firmanın gelecekteki gelişimi için de yeni bir sayfa açmıştır.

2015 Aralık ayında şirketimizin Tsinghua üniversitesi ile geliştirdiği ulusal anahtar laboratuvar olan Dağıtılmış Sürücü Test Sistemi kontrol edilerek uzmanlar tarafından kabul edilmiş, başarılı işbirliği firmanın gelecekteki gelişimi için de yeni bir sayfa açmıştır.

Ağustos 2016'da şirket, ilk özel teknoloji ve test standartları olan Q / BGT001.1-2016 AC Elektrik Dinamometre Sistemi kurumsal standardını yayınladı.

Eylül 2016'da şirket, Shandong Otomobil Endüstrisi Derneği üye birimi ödülünü aldı.

Ekim 2016'da, TCT1000 Şanzıman ve Tahrik performans test sistemi, Jiangxi Hanteng New Energy Automobile Co. LTD'deki teknoloji merkezinde çalıştırıldı ve AC Elektriksel Dinamometre Test Sistemi platformunun başarıyla kuruldu.

Kasım 2016'da şirket, Shandong İçten Yanmalı Motor Derneği'nin beşinci konseyinin üyeliğini kazandı.

Nisan 2017'de, TCM1000 sistemine dayalı olarak, Jingjin Electric Technology Co, LTD'nin üç fabrikasında (Pekin, Tianjing, Şangay) 310kw ve 18000r / dak yüksek hıza sahip Yeni Enerji Motor Test Sistemi çalıştırıldı.Sistem, Çin'de yüksek güç ve yüksek hızda yeni enerji motoru test sistemi üretme emsali yarattı.

Kasım 2018'de, New Energy (NVH) Test sisteminin 470 kw, 15000 d / dak uzunluğunda yüksek hızlı motor şaft sistemi ile öncülük eden şirket, NVH'nin Yeni Enerji Motoru sahasında doldurulan hata ayıklamayı tamamladı.

 

Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : SEELONG

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Sertifikalar Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Sertifikalar Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Sertifikalar Çin Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Sertifikalar